Masovna tuča u Tutinu uznemirila je građane nakon što je u širem centru grada izbio obračun više mladića. Prema nezvaničnim informacijama, navodno je korišten i nož, a više osoba zadobilo je lakše povrede.
U širem centru Tutina došlo je do masovne tuče u kojoj je učestvovalo više mladića, a prema nezvaničnim informacijama, u sukobu je navodno korišteno i hladno oružje. Prema saznanjima do kojih su došli trik.rs mediji, sukob je izbio nakon navodnog nesporazuma ljubavne prirode, iako zvanična potvrda o motivima incidenta za sada ne postoji.
U obračunu je, prema nezvaničnim informacijama, lakše povrijeđeno više osoba. Za sada nema podataka da je bilo ko zadobio teške tjelesne povrede, niti su nadležni organi objavili zvaničan izvještaj o broju učesnika ili povrijeđenih. Na mjesto događaja izašli su pripadnici policije koji su obavili uviđaj i započeli prikupljanje informacija kako bi utvrdili sve okolnosti sukoba.
Istraga je u toku, a više detalja očekuje se nakon zvaničnog saopštenja nadležnih institucija. Do tada, informacije o motivima i načinu na koji je došlo do incidenta treba posmatrati kao nezvanične.
