Dva zlata za Pazarce na Prvenstvu Srbije u ful kontaktu

430

Novopazarski kik-bokseri ostvarili su zapažen uspeh na nedavno održanom Prvenstvu Srbije u ful kontaktu, osvojivši ukupno pet medalja u Požarevcu. Takmičari iz Kluba borilačkih sportova Novi Pazar i Kluba borilačkih sportova Bukvić tim pokazali su izuzetno umeće i borbeni duh, dominirajući u svojim kategorijama.

Muhamed Dupljak, takmičar Kluba borilačkih sportova Novi Pazar, osvojio je zlatnu medalju u kategoriji mlađih juniora težih od 81 kilograma. Dupljak, koji je bio direktni finalista, impresionirao je svojom tehnikom i taktičkim pristupom, potvrđujući svoj talenat i upornost.

Drugo zlato za Novi Pazar donio je Tarik Rašljanin iz Kluba borilačkih sportova Bukvić tim. Rašljanin je nastupio u kategoriji mlađih juniora do 57 kilograma, gde je takođe bio direktni finalista. Njegova brzina i preciznost bili su ključni za osvajanje najsjajnijeg odličja.

U kategoriji starijih juniora lakših od 60 kilograma, Hamza Muratović je osvojio srebrnu medalju. Muratovićev performans bio je izvanredan, a njegova tehnička sposobnost izdvojila ga je kao jednog od najboljih boraca u svojoj kategoriji.

Bronzane medalje osvojili su Erna Dupljak i Imer Lakota. Dupljak je nastupila u kategoriji mlađih juniorki sa limitom do 56 kilograma, dok je Lakota takmičio u kategoriji starijih juniora do 60 kilograma. Oboje su pokazali veliku posvećenost i borbenost, doprinoseći ukupnom uspehu svojih timova.