Fudbaleri Novog Pazara pobjedili su ekipu Dinama iz Vranja (FOTO)

554

Fudbaleri Novog Pazara pobjedili su juče na domaćem terenu ekipu Dinama iz Vranja sa 3:0, u utakmici 27. kola Prve lige Srbije.

Pazar je stigao do bodova golovima Ertana Marovca u 26, Miloša Đokića u 35. i Dušana Živića direktno iz kornera u 39. minutu.

Zadovoljan sam. Bila je to fer i korektna borba, u kojoj su prevagu, posebno u finišu prvog poluvremena, donijeli naši najiskusniji igrači. Posle toga, rutinski smo završili posao – rekao je trener Pazara Kenan Kolašinac.

Poslije nekompletnog kola, Novi Pazar je i dalje sedmi na tabeli sa 39 bodova, dok je Dinamo na 10. mestu sa 34 boda.

Znali smo da se u Pazaru teško osvajaju bodovi. Presudile su nijanse i naše greške u finišu prvog dijela susreta, kada smo primili i gol iz kornera – ocijenio je pomoćni trener Vranjanaca Nikola Stojanović.

Novi Pazar će u 28. kolu gostovati Bačkoj, a Dinamo će biti domaćin Zemunu.