Pogledajte sve golove sa meča Partizan – Novi Pazar (VIDEO)

1018

Nakon nesadržajnog prvog poluvremena u kome smo videli samo jednu šansu kada je u 26. minutu Lazar Marković promašio gol, drugo je znatno bolje počelo.

Ofanzivnije je igrao Partizan, a koncentrisani Lazar Marković koristi loše ispucavanje golmana gostiju Drobnjaka i kreće hitro ka golu.

Prelepo je nekadašnji fudbaler Liverpula šutirao i doneo prednost crno-belima.

Već u 62. minutu sa penala novi gol postiže Bibras Natho.

Da bi treći pogodak postigli crno-beli samo dva minuta kasnije. Fantastično je centrirao Aleksandar Miljković i sa pola metara glavom još bolje reaguje Filip Holender.

Odgovorio je Pazar u 76. minutu. Nakon odlično izvedenog prekida Kojić je glavom plasirao u mrežu.

Konačan rezultat postavio je nespretni Vlajković. U prodor je krenuo Štulić, poslao je da pošalje loptu na drugu stranu, a nespretno reaguje Nikola Vlajković za 4:1.