Ponedjeljak, 12 Januara, 2026

Prišao ženi u lokalu i više puta je udarao šakama – uhapšen nasilnik

Share

Berane, 25. oktobar 2025. – U jednom ugostiteljskom objektu u Beranama dogodio se ozbiljan incident koji je uznemirio javnost. Muškarac inicijala V. R. uhapšen je zbog sumnje da je brutalno pretukao ženu koja je sjedila za stolom, saopštilo je Osnovno državno tužilaštvo u Beranama.

Prema navodima iz istrage, osumnjičeni je tog dana, u večernjim satima, prišao stolu za kojim je sjedila D. Č., a zatim joj zadao više udaraca šakom u predjelu glave. Žrtva je pala na pod, ali je napadač, kako se sumnja, nastavio da je udara po tijelu, nanijevši joj lakše tjelesne povrede.

Incident se odigrao pred više svjedoka, što je izazvalo paniku i uznemirenje u lokalu. Osumnjičeni je nakon napada pokušao da pobjegne, ali ga je policija ubrzo locirala i privela u službene prostorije.

Na osnovu naloga Osnovnog državnog tužilaštva, V. R. je zadržan do 72 sata, a postupak izviđaja je u toku. Iz ODT-a poručuju da će se detaljno ispitati svi okolnosti događaja, uključujući motiv napada i moguće ranije sukobe između napadača i žrtve.

Slični članci

Local News