Petak, 9 Maja, 2025

Razbojništvo u Novom Pazaru: Pljačka kladionice u ulici Jaćima Ristovića

Share

Sinoć, nešto poslije 22:30, u Novom Pazaru opljačkana je kladionica „Laki six“, koja se nalazi u ulici Jaćima Ristovića. Prema riječima očevidaca, pljačku je izvršio nepoznati počinilac koji je bio prerušen, nosio je kačket i kapuljaču, a u ruci je držao nož.

Napadač je ušao u kladionicu i prijetio radnici, od koje je, uz prijetnju oružjem, zahtijevao novac. Prema nezvaničnim informacijama, počinilac je iz kase odnio oko 100.000 dinara. Radnica je u stanju šoka prijavila događaj policiji odmah nakon incidenta.

Policija intenzivno traga za napadačem, a trenutno se pregledaju snimci sigurnosnih kamera kako bi se identifikovao počinilac. Za sada nema dodatnih informacija o njegovom identitetu, ali je istraga u punom jeku.

Građani su pozvani da, ukoliko imaju bilo kakve informacije koje bi mogle pomoći u istrazi, obavijeste nadležne organe.

Slični članci

Local News