Na uglu Beogradske ulice i magistralnog puta dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala dva vozila. Iako je materijalna šteta velika, srećom, povrijeđenih nije bilo.
Prema prvim informacijama s mjesta događaja, do sudara je došlo zbog neprilagođene brzine i gustog saobraćaja. Oštećenja su vidljiva na oba vozila – jedno vozilo ima potpuno uništen prednji dio, dok drugo ima manja oštećenja.
Policija i komunalne službe su brzo intervenisale, osigurale mjesto nesreće i obavile uviđaj. Zbog sudara su se formirale kilometarske kolone u oba smjera, što je dodatno otežalo saobraćaj na ovom prometnom dijelu grada.
Očevici navode da je do sudara došlo na raskrsnici, a pojedini vozači apeluju na nadležne da pojačaju kontrolu i poboljšaju signalizaciju na ovoj lokaciji, poznatoj po čestim saobraćajnim nezgodama.
Saobraćaj je djelomično normalizovan, ali se vozačima savjetuje oprez i korištenje alternativnih pravaca. Više informacija o uzrocima nesreće očekuje se nakon završetka istrage.