Petak, 10 Aprila, 2026

TEŠKA NESREĆA U NOVOM PAZARU: Dvije tinejdžerke povrijeđene, jedna životno ugrožena

Share

Na magistralnom putu kod Novog Pazara, tačnije u blizini banjske petlje, danas se dogodila teška saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovali električni trotinet i putničko vozilo marke Volkswagen Golf, pazarskih registarskih oznaka.

Prema prvim informacijama sa terena, na trotinetu su se nalazile dvije maloljetne djevojčice, tinejdžerke, koje su tom prilikom zadobile povrede. Jedna od njih nalazi se u teškom stanju i, kako se nezvanično saznaje, povrede su opasne po život.

Putničkim vozilom upravljala je žena, a okolnosti pod kojima je došlo do sudara biće utvrđene nakon zvaničnog uviđaja. Zbog ozbiljnosti nezgode, saobraćaj na ovom dijelu magistrale je bio u potpunosti obustavljen, dok su pripadnici policije i nadležnih službi vršili uviđaj. Na licu mjesta intervenisala je i Hitna pomoć koja je povrijeđene djevojčice transportovala u zdravstvenu ustanovu.

Ovaj incident još jednom otvara pitanje bezbjednosti učesnika u saobraćaju, posebno kada je riječ o korišćenju električnih trotineta na prometnim magistralnim putevima.Nadležni apeluju na sve učesnike u saobraćaju na dodatni oprez, kako bi se izbjegle ovakve tragedije. P9gledajte video sa mjesta nesreće ispod teksta.

 

Slični članci

Local News