Četvrtak, 15 Januara, 2026

Teška saobraćajna nesreća: Povrijeđeno pet osoba, među njima dvoje djece

Share

Na magistralnom putu koji povezuje Andrijevica i Berane juče u poslijepodnevnim satima dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je povrijeđeno pet osoba, uključujući i dvoje djece. Prema zvaničnim informacijama koje je Portalu Analitika potvrdio Operativno-komunikacioni centar Uprava policije, do sudara dva putnička vozila došlo je oko 12.38 sati. U silini udara jedno od vozila se prevrnulo na krov, što je izazvalo uznemirenost kod ostalih učesnika u saobraćaju i prolaznika.

Na mjesto nesreće brzo su stigle ekipe policije i hitne pomoći, koje su povrijeđene prevezle u najbližu zdravstvenu ustanovu. Kako je saopšteno iz OKC-a, svi povrijeđeni su van životne opasnosti, ali je više osoba zadržano na ljekarskim pregledima zbog sumnje na teže povrede.

Saobraćaj na ovoj dionici puta bio je privremeno otežan i odvijao se jednom trakom, dok su policijski službenici obavljali uviđaj i uklanjali vozila sa kolovoza. Tačan uzrok nezgode biće poznat nakon završetka istrage.

Iz policije još jednom apeluju na vozače da prilagode brzinu uslovima na putu, posebno na frekventnim i rizičnim dionicama kakva je magistrala Andrijevica–Berane, kako bi se izbjegle tragedije i sačuvali ljudski životi.

Slični članci

Local News