Tutinci demolirali Mokru Goru i napravili još jedan korak ka većem rangu

710

Fk Mokra Gora – Fk Tutin 0:4 (0:3) velika pobeda, naših momaka za povratak na prvo mesto.Plavi, su od samog početka, preuzeli inicijativu, i domaćinu, koji svoje utakmice, igra u Novom Pazaru, stavili do znanja, da će teško do bodova na ovom meču. U desetom minutu, plavi dolaze u zasluženo vođstvo, posle odlične asistencije Bruncevica, i sigurne realizacije Kecapa.

Šanse plavih, su se ređale kao na traci, a najbolju je propustio, Milosavljevic kada je sa pet metara, glavom pogodio stativu. U 35 minutu, plavi dupliraju vođstvo, posle prodora po levoj strani, jednog igrača plavih, na drugoj stativi, najbliži lopti je bio Denkovic, koji je svojom slabijom desnom nogom, sa četiri metra, savladao Milentijevica.

Pred sami kraj prvog poluvremena, Mulamuratovic je povisio rezultat na 3-0.U drugom poluvremenu, dominacija plavih, kao i u prvom poluvremenu.Ponovo Milosavljevic, nije imao sreće, kada je sa ivice šesnaesterca, pogodio stativu, a najlepši detalj utakmice, desio se u 59 minutu, kada je Djerlek, spoljnom uspeo da iznenadi Milentijevica. Do kraja utakmice, plavi su sigurno čuvali rezultat, a treba istaći i dva odlicna suta Skenderovica.Ovom pobedom, nasi momci su se vratili na prvo mesto, i ostaje da u sledeća tri kola, pobedama i matematički overe prvo mesto, i povratak u Srpsku Ligu “Zapad”.