(VIDEO) Navijači u Srbiji rasistički vrijeđali nogometaša Čukaričkog, on odmah izašao iz igre

1338

Navijači srbijanskog tima Voždovac rasistički su vrijeđali tamnoputog igrača Čukaričkog Normana Campbella, zbog čega je ovaj nogometaš morao izaći iz igre već na poluvremenu.

Mediji u Srbiji pišu da su navijači Voždovca ispuštali majmunske krike svaki put kada je ovaj 21-godišnji nogometaš primio loptu.

Iako je u jednom trenutku sudija Momčilo Marković prekinuo meč i uz to je spiker na stadionu upozorio navijače, oni su nastavili s rasističkim vrijeđanjem ovog igrača koji je nakon toga na poluvremenu napustio igru.

Kako to biva, u nastavku meča su navijači Voždovca, njih 15-ak, ostali na svojim mjestima i sasvim normalno su gledali ostatak utakmice, dok je utučeni Campbell morao izaći iz igre i tek trebamo vidjeti kakve sanckije će snositi navijači ovog kluba.

Srbijanski mediji također su žestoko kritikovali navijače Voždovca zbog ovog sramnog čina.

Treba reći i to da je Čukarički ostvario pobjedu rezultatom 2:1 i to nakon preokreta.