Subota, 17 Januara, 2026

/VIDEO/ Parada sandžačke ljepote : Spektakularni defile maturanata oduševio prisutne u Petnjici

Share

Petnjica, 24. maj 2024. — Ulica Crnogorskog-Turskog prijateljstva u Petnjici bila je ove petka poprište veselja i ponosa, kada su maturanti i polumaturanti Srednje mješovite škole Petnjica proslavili kraj svoje školske godine tradicionalnim defileom.

Događaj je svečano otvorio predsjednik opštine Petnjica, Samir Agović, a defile je privukao veliki broj građana koji su sa osmehom i aplauzom pratili mlade u njihovom svečanom prolazu gradom. Maturanti, obučeni u elegantne odore, i polumaturanti, u svojim najboljim izdanjima, simbolizovali su prelazak u novu životnu fazu.

Nakon defilea, proslava se nastavila u lokalnom restoranu “Merak”, gde su maturanti, zajedno sa svojim profesorima i direktorom škole, uživali u večeri punoj muzike i plesa. Polumaturanti su svoje slavlje održali u Lovačkom domu, gde su takođe bili okruženi podrškom i dobrom energijom.

Direktor Srednje mješovite škole u Petnjici izrazio je ponos zbog uspeha svojih učenika i poželeo im mnogo sreće i uspeha u daljem obrazovanju i budućim izazovima. Pogledajte video snimak ispod teksta.

Slični članci

Local News