Na društvenim mrežama objavljen je snimak, na kojem se vidi kako maloletnici tuku svog vršnjaka u Baru.
Snimak je napravila nepoznata osoba telefonom, a na njemu se vidi da dječak, kojeg najviše udara i šutira jedan od maloljetnika, ne pruža otpor, dok za to vrijeme okupljeni posmatraju i ne preduzimaju ništa da zaustave nasilje. Kako prenose mediji, žrtva maloljetničkog nasilja je 13-godišnji dječak iz Bara.
https://twitter.com/michiamomarija/status/1353634647285096450?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1353634647285096450%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.espreso.rs%2Fsvet%2Fcrna-gora%2F713371%2Fstop-vrsnjackom-nasilju-maloletnici-u-baru-pretukli-decaka-video
CDM je objavio, pozivajući se na nezvanične informacije, da policiji nije prijavljen slučaj, već su službenici policije došli u posjed snimka.
Kako je nezvanično rečeno CDM-u u policiji, identifikovani su akteri događaja i oni su sa roditeljima “ušli u službene prostorije Centra Bezbjednosti Bar”.
Postupanje nadležnih je u toku.