ZLATO ZA AMRU HUBANIĆ I BRONZA ZA NEJRU SULJEVIĆ NA PRVENSTVU CRNE GORE U VIŠEBOJU

676

Atletičari bjelopoljskog Jedinstva osvojili su dvije medalje na Prvenstvu Crne Gore u višeboju, održanom proteklog vikenda u Baru.
Amra Hubanić, u konkurenciji pionirki u četvoroboju, osvojila je prvo mjesto i zlatnu medalju sa 1847 bodova. U istoj disciplni, njena klupska drugarica Nejra Suljević sa 1713 bodova zauzela je treće mjesto i okitila se bronzom.

Слика може припадати 3 особе, људи стоје и текст који гласи „ASCG save ration EAN TICS“

Na Prvenstvu Crne Gore u višeboju nastupio i atletičar Enes Erović, koji je takmičenje završio na petom mjestu.
Trener bjelopoljskih atletičara, Brano Maslovarić, kazao je za Radio Bijelo Polje da je ipak zadovoljan postignutim rezultatima.

Слика може припадати 3 особе и људи стоје

“Konkurencija je bila izuzetno jaka, nastupio je veliki broj takmičara, posebno u mlađim kategorijama, tako da sam zadovoljan ostvarenim rezultatom i osvojenim medaljama”, rekao je Maslovarić.