Prvi bod za Jošanicu, porazi Tutina

653

Fudbaleri novopazarske Jošanice osvojili su prvi ovosezonski bod u srpskoligaškom takmičenju, dok su Tutin i Bane 1931 doživeli poraze na gostovanjima.

Jošanica je u drugom kolu odigrala nerešeno u Novopazarskoj Banji sa Mačvom 1929, a strelci su bili Dženan Plojović u 16. minutu za domaćina i Dragiša Stanić pet minuta kasnije za sastav iz Bogatića.

Ekipa Budućnosti Krušika 2014 u Valjevu savladala je Tutin sa 2:0, dok je GFK Sloboda u Užicu slavila protiv raščanskog Bana 1931 rezultatom 3:1.

Posle dva kola, Tutin je na 10. mestu i ima tri boda, a Jošanica s jednom bodom i Bane 1931 bez bodovnog učinka drže 15. i 16. poziciju na tabeli.

Jošanica će u trećem kolu gostovati Gruži, dok će Tutin i Bane 1931 dočekati Jedinstvo iz Uba, odnosno Slogu 33 iz Petrovca na Mlavi.