BIJELO POLJE – Teška saobraćajna nesreća koja se dogodila u mjestu Lozna Luka na putu Gubavac – Bistrica odnijela je dva života, među kojima je i Danilo Femić, načelnik granične policije pri Policijskoj upravi Prijepolje. Prema dosadašnjim informacijama, vozilo u kojem su se nalazili Femić i njegov saputnik G. Jevrić tokom noći je iz za sada neutvrđenih razloga sletjelo sa puta i završilo u gusto obraslom kanalu pored saobraćajnice.

Tragedija je otkrivena tek narednog jutra oko 11 časova, kada je jedan mještanin slučajno primijetio vozilo među rastinjem i odmah obavijestio nadležne službe. Na mjesto nesreće izašli su pripadnici policije, Hitne pomoći i Službe zaštite i spašavanja, ali nažalost za dvojicu muškaraca nije bilo pomoći.
Vijest o smrti Danila Femića duboko je potresla njegove kolege, prijatelje i poznanike. Kao načelnik granične policije pri Policijskoj upravi Prijepolje, Femić je godinama obavljao odgovorne poslove u službi bezbjednosti i bio prepoznat kao profesionalac posvećen svom pozivu. Njegova prerana smrt predstavlja veliki gubitak za porodicu, prijatelje i kolege sa kojima je dijelio godine službe.

Nadležni organi obavili su uviđaj, a okolnosti pod kojima je došlo do slijetanja vozila sa puta biće utvrđene nakon završetka istrage. Dok se porodica i prijatelji opraštaju od Danila Femića, iza njega ostaju sjećanja na čovjeka koji je život posvetio policijskoj službi i zaštiti građana.
