Konačna pobjeda Novog Pazara – Fudbaleri Novog Pazara ostvarili značajan trijumf u Subotici

1099

Fudbaleri Novog Pazara ostvarili su značajan trijumf danas u Subotici nad timom Spartaka rezultatom 1:0, u utakmici 24. kola Super lige Srbije.

Ovaj trijumf predstavlja prvi pobedonosni rezultat za Pazarcima u nastavku prvenstva, a ključni gol postigao je Adetunđi Rasak Adešina u 77. minutu susreta.

Sa ovom pobedom, Novi Pazar se penje na šesto mesto na tabeli sa ukupno 34 osvojena boda, dok Spartak zauzima deveto mesto sa 30 bodova.

Nakon ovog nezaboravnog susreta, Novi Pazar se priprema za sledeći izazov u 25. kolu gde će dočekati ekipu Voždovca, dok će Spartak gostovati ekipi Čukaričkog.

Ovaj trijumf dodatno podiže moral Novog Pazara, dok Spartak traži način da se oporavi i povrati snagu u narednim susretima. S obzirom na nivo uzbuđenja i neizvesnosti tokom celog meča, ova pobeda će biti dugo pamćena u srcima navijača Novog Pazara.