Novi Pazar trijumfovao nad Vojvodinom sa 3:1 – MEČ TRAJAO SKORO 3 SATA

1178

U jednom od najuzbudljivijih i najkontroverznijih mečeva sezone, Novi Pazar uspio je pobijediti Vojvodinu s rezultatom 3:1, unatoč prekidima i izgredima koji su zasjenili sportski događaj.

Započelo je kao uobičajeni nogometni susret sve do 56. minute kada je publiku oduševio Rafael Floro sjajnim udarcem sa 20 metara udaljenosti, postavivši rezultat na 1:0. Uzbuđenja su se samo nastavila, posebice nakon što je Nikola Karaklajić udvostručio prednost domaćina sličnim pogotkom 20 minuta kasnije. I dok se činilo da je pobjeda domaćina zapečaćena, Aleksa Vukanović, s klupe, donio je nadu gostima smanjivši rezultat na 2:1.

No, to nije bilo dovoljno da se zaustavi momčad Novog Pazara. Rasak Adešina dodao je soli na ranu gostujuće momčadi postavljanjem rezultata na 3:1 u 85. minuti, asistirao mu je Sejduba Suma.

Iako bi pobjeda domaćina trebala biti središnja vijest, na žalost, ona je ostala u sjeni nasilja koje je uslijedilo. Sukobi navijačkih skupina i incident u kojem je kapiten i golman Novog Pazara, Nikola Mirković, pogođen petardom, bacili su tamnu sjenu na inače uzbudljivu nogometnu predstavu.