Rožajka nastavila seriju, drži turski Fomget na čelu tabel

497

Kada je teško Fomgetu, tu je Misa Kuč – naša reprezentativka ušla je sa klupe u drugom dijelu meča protiv Karagumruka i dala gol vrijedan pobjede rezultatom 2:1, u devetom kolu turskog prvenstva.

Ostala je na klupi zbog problema sa povredom rožajska golgeterka, ali je u nastavku morala na teren kod rezultata 1:1.

U finišu meča lijepom fintom tijela napravila je sebi prostor za udarac i pogodak vrijedan nova tri boda za Fomget.

Za Misu je ovo bio 11. gol u sezoni i nalazi se na prvom mjestu liste strelkinja u šampionatu.

Veoma zapažena u današnjoj utakmici bila je i kapitenka crnogorske reprezentacije Slađa Bulatović koja je od prvog minuta bila na terenu.

Fomget je ovom pobjedom sačuvao prvo mjesto sa četiri boda više od Fenerbahčea i Galatasaraja, koji imaju utakmicu manje.

Izvor: Sportfem