PAZARCI SRUŠILI POLJAKE: Fudbaleri Novog Pazara bolji od Radomjaka u Antaliji

700

Antalija – U spektakularnom fudbalskom okršaju u turskoj Antaliji, fudbaleri Novog Pazara su pokazali izuzetno umijeće i strategiju, pobijedivši poljski Radomjak sa 3:1 u prijateljskoj utakmici. Ova pobjeda predstavlja značajan korak za srpski tim u pripremama za nastavak sezone.

Utakmica je počela uzbuđujuće, s dinamičnom igrom na obje strane. Desetoplasirani tim poljske Ekstraklase, Radomjak, prvi je zatresao mrežu. Rafal Volski je postigao gol u 34. minuti, dajući privremenu prednost svom timu. Međutim, Novi Pazar nije dugo čekao sa odgovorom. Samo šest minuta kasnije, Filip Knežević je izjednačio rezultat, postavljajući temelje za preokret.

Drugo poluvrijeme donijelo je dodatnu uzbuđenost i demonstraciju snage Novog Pazara. Sejduba Suma, u 74. minuti, i Marko Šćepović, u 79. minuti, postigli su golove koji su zapečatili sudbinu utakmice u korist srpskog kluba. Ovi golovi su simbolizirali nadmoćnost i taktičku superiornost Novog Pazara.

Pobjeda nad kvalitetnim protivnikom poput Radomjaka dodatno motiviše ekipu Novog Pazara pred naredne izazove. Klub se priprema za još jedan test meč, zakazan za 24. januar, kada će se u Antaliji susresti sa mađarskim Debrecinom. Očekivanja su velika, a samopouzdanje tima je na visokom nivou nakon ove impresivne pobjede.

Trener Novog Pazara izrazio je zadovoljstvo performansom svoje ekipe, ističući da je ovo bila odlična prilika da se testiraju strategije i formacije pred nadolazeće takmičenje. Sa ovakvim duhom i spremnošću, Novi Pazar pokazuje da je spreman za izazove koji ga čekaju u nastavku sezone.